20:33
22/9/2012

Strona rog.asus.com została podmieniona. Powód religijny: obraza Mahometa głośnym w ostatnim czasie filmikiem.

Podmieniona strona Asusa

Podmieniona strona Asusa

Jest jeden szkopuł — Asus to firma tajwańska, a nie amerykańska… Islamscy defacerzy chyba mają dwóję z geografii.

PS. Jeśli któraś z religii wymaga od Ciebie podmian stron WWW — zacznij od swojej :>

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

7 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Skoro ich ten film obraża, to czemu go oglądają? No mo ham mad.

 2. Z angielskiego też chyba mają dwóję…

 3. zaraza.

 4. ,,Jeśli któraś z religii wymaga od Ciebie podmian stron WWW — zacznij od swojej” – nielogiczne. Raczej:
  ,,Jeżli Twoja religia wymaga od Ciebie podmian stron Dabljudabljudablju – zacznij od swojej.”

  Jest wiele religii, które deklarują się jako sposób życia dla człowieka ogólnie (czyli nie wybranych ludzi) a tym samym stawiają mu wymagania (np. podmieniaj strony parafrazując wasz tekst). Wasze zdanie jest radą nie mającą względu na wyznanie danej osoby a więc co namawiacie ludzi do zmian swojej strony ze względu na religię, której nie wyznają?

 5. Ten filmik to tylko dobry pretekst. W islamie też następują rozłamy, laicyzacja, liberalizacja Koranu, Ci którzy podsycają atmosferę są świadomi, że walka ze wspólnym Wrogiem zjednoczy ludzi, scementuje schizmę. Zresztą Dżihad, to walka o zjednoczenie i umocnienie, z wrogiem w sobie i poza sobą. I teraz Hakierzy mają używkę i czują się bardziej bezkarni niż do tej pory. Bo prowadzą wojnę religijną… i to ich niby usprawiedliwia… Zastanawia mnie z jakich komputerów przeprowadzają te ataki i na jakim sofcie? Made in China, Usa ? A jak tak, to czy to nie jest świętokradztwo w pewnym sensie? Święta Wojna prowadzona przy pomocy plugawych i zbrukanych mieczy ? Z dżihadem mniejszym to moim zdaniem tak jak z inkwizycją. Nie tędy droga.

 6. Ile to już milionów ludzi zginęło z powodów religijnych , od pewnego już czasu ta “zaraza’ przenosi się też do netu. I nie mam na myśli tylko Islamistów ale wszystkie religie.

 7. “Dont worry admin”, jeah, right…. Po prostu niech podmieni z powrotem index i jego strona będzie bezpieczna.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: