16:55
12/8/2012

Po głośnej fali wylatujących w powietrze bankomatów kilka miesięcy temu, ataki na bankomaty jakby przycichły. Aż nagle, kilka dni temu, kradzionym ciągnikiem wyrwano bankomat w miejscowości Zatory, oraz wysadzono ten w pod Warszawą.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Przynajmniej pojazd dobrze dobrany do zadania. Ciągnik rolniczy z definicji ma spory “uciąg”

    • Suchar jak Debian Stable.

    • Albo bug w IE

  2. Bankomat pewnie jest już utopiony gdzieś w rzece Narew.

  3. […] o ciekawych atakach na bankomaty zbieramy pod tagiem bankomaty — a można je atakować i ciągnikiem i widelcem i kilofem… ale także klejem lub […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: