9:30
4/6/2011

Warto przez weekend znaleźć chwilkę, by zapoznać się z poniższym wykładem Marca Heuse z kongresu 27C3:

Przeczytaj także:


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Warto dodać, że 8 czerwca jest światowy dzień IPv6, w sensie testu: http://www.worldipv6day.org/

  Wideo obejrzałem, całkiem całkiem…

  • Może jakieś streszczenie?

  • @dextrexx:
   ogladaj co 3min po 10sek to bedziesz miec streszczenie -_-‘

 2. Właśnie oglądam. Co miał na myśli prelegent mówiąc (05:04) że transmisja multicast jest jedynie lokalna? W żadnym RFC i materiałach nie spotkałem się z taką interpretacją, szczególnie że wartość 0xE w polu scope adresu multicast oznacza właśnie global. Nie chodzi mi o to że np. globalne multicasty nie są wykorzystywane, a jedynie brak technicznych i koncepcyjnych przeciwwskazań przeciwko stosowaniu takiego mechanizmu gdyby komuś bardzo zależało (tzn. uzyskał by adresy i dogadał się z innymi firmami/AS że będą mu to routować).

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: