10:36
18/2/2015

Jeśli posiadacie wersję 4.2.2.0200 — zaktualizujcie. W przeciwnym razie odpowiednio spreparowany e-mail (błędny nagłówke Content-Disposition) spowoduje crash aplikacji. Opis błędu tutaj.

Podobny błąd (DoS aplikacji przez znak Unicode) był także na iOS.

Dziękujemy Mariuszowi za informację

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Dobry żart, zaktualizować androida. Chciałbym :D

  • Już głupio nie trolluj, chodziło o wersję Gmaila i jego aktualizację.

  • @Ninja, jakiego GMaila? O ile dobrze rozumiem chodzi o aplikację ‘Poczta’, a nie ‘Gmail’ (podobnie Androidowy ‘Internet’ ≠ ‘Google Chrome’).
   A wersja rzeczywiście wygląda jak wersja samego Androida… właśnie: w ogóle aplikacje wbudowane da się zaktualizować?
   Gmail i Chrome się aktualizują same przez Google Play, a nigdy nie zauważyłam aktualizacji systemowych aplikacji… więc chyba rzeczywiście może to być powiązane z aktualizacją systemu.

  • @Ktosiek Aplikacja ‘poczta’ kiedyś mi się aktualizowała wiec jest taka możliwość.

 2. Czytasz ze zrozumieniem ?

 3. Aplikacja E-Mail jeszcze wysypywała się przy dodawaniu dowolnego adresu do listy spamu. Po aktualizacji problem zniknął.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: