19:33
12/11/2012

Sporo aplikacji ciągle nie weryfikuje certyfikatów podczas zestawiania połączeń SSL/TLS — co oznacza, że są podatne na ataki MITM.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Zajebiście się czyta dwukolumnowego PDF-a – jeeeee!

    • Marudzisz. Podejrzewam że tak zostało poskładane do druku, więc po co składać tekst drugi raz skoro już jest w PDF-ie? Wydrukuj sobie i posadź drzewko, jeśli chcesz być pro-eko ;)

    • Hmm… a wcześniej to jakie czytałeś, 8-szpaltowe? A bardziej serio: nie przypominam sobie, żebym ostatnio czytał jakiś artykuł (naukowy, nie gazetowy) opublikowany jednoszpaltowo.

    • Dwuszpaltowy format jest standardem dla prac naukowych, przeznaczonych np. na konferencję (później wszystkie prace składa się w jedną publikację).

    • Wygodniej się czyta jak jest jedna kolumna – nie muszę kręcić góra-dół. Piękny przykład, jak przestażała technologia druku papierowego wpływa na dystrybucję cyfrową: “bo tak zrobiliśmy do druku, to już nie zrobimy inaczej do czytania w sieci, bo po co”.

  2. Kup se pan większy monitor, albo obróć swój.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: