19:33
12/11/2012

Sporo aplikacji ciągle nie weryfikuje certyfikatów podczas zestawiania połączeń SSL/TLS — co oznacza, że są podatne na ataki MITM.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Zajebiście się czyta dwukolumnowego PDF-a – jeeeee!

    • Marudzisz. Podejrzewam że tak zostało poskładane do druku, więc po co składać tekst drugi raz skoro już jest w PDF-ie? Wydrukuj sobie i posadź drzewko, jeśli chcesz być pro-eko ;)

    • Hmm… a wcześniej to jakie czytałeś, 8-szpaltowe? A bardziej serio: nie przypominam sobie, żebym ostatnio czytał jakiś artykuł (naukowy, nie gazetowy) opublikowany jednoszpaltowo.

    • Dwuszpaltowy format jest standardem dla prac naukowych, przeznaczonych np. na konferencję (później wszystkie prace składa się w jedną publikację).

    • Wygodniej się czyta jak jest jedna kolumna – nie muszę kręcić góra-dół. Piękny przykład, jak przestażała technologia druku papierowego wpływa na dystrybucję cyfrową: “bo tak zrobiliśmy do druku, to już nie zrobimy inaczej do czytania w sieci, bo po co”.

  2. Kup se pan większy monitor, albo obróć swój.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: