19:48
30/7/2013

Ale to tylko jeden z zarzutów kilkanaście kolejnych wciąż czeka… Decyzja zapadła po trzech latach…

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet w naszym internetowym sklepie.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. I w ten sposób proces będzie trwał, i trwał, i trwał…
    Ciekawe, czy Manning nie umrze w sposób naturalny zanim nie
    zakończy się proces. W tym tempie to całkiem realne.

    • Celowe zagranie, bo jak wiadomo – ludzie szybko tracą zainteresowanie czymś jeśli o tym nie jest głośno. Dlatego tak bardzo odwlekali w czasie proces Bradleya. Rozgłos nie służy skazaniu tego pana.

  2. Uniewinniony pod jednym zarzutem więc nie grozi mu kara dożywocia. Paradoksalnie wciąż ma sporą szansę śmierci w więzieniu bo sumaryczne wyroki za pozostałe przewinienia dają nawet 100 lat: “But even with that out of the way, Manning still faces a maximum sentence of more than 100 years for the guilty verdicts on other charges.” Artykuł na wired(x2E)com

    • Pytanie brzmi jaka śmierć jest gorsza: ze starości w pierdlu, czy strzykawą na krześle…

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: