19:48
30/7/2013

Ale to tylko jeden z zarzutów kilkanaście kolejnych wciąż czeka… Decyzja zapadła po trzech latach…

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. I w ten sposób proces będzie trwał, i trwał, i trwał…
    Ciekawe, czy Manning nie umrze w sposób naturalny zanim nie
    zakończy się proces. W tym tempie to całkiem realne.

    • Celowe zagranie, bo jak wiadomo – ludzie szybko tracą zainteresowanie czymś jeśli o tym nie jest głośno. Dlatego tak bardzo odwlekali w czasie proces Bradleya. Rozgłos nie służy skazaniu tego pana.

  2. Uniewinniony pod jednym zarzutem więc nie grozi mu kara dożywocia. Paradoksalnie wciąż ma sporą szansę śmierci w więzieniu bo sumaryczne wyroki za pozostałe przewinienia dają nawet 100 lat: “But even with that out of the way, Manning still faces a maximum sentence of more than 100 years for the guilty verdicts on other charges.” Artykuł na wired(x2E)com

    • Pytanie brzmi jaka śmierć jest gorsza: ze starości w pierdlu, czy strzykawą na krześle…

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: