11:33
31/5/2011

* Chiny: zatrudniamy 30 hackerów

Chiny po raz pierwszy potwierdziły istnienie 30 osobowej jednostki hackerów o nazwie Blue Army. Hackerzy działają na zlecenie chińskiego rządu, a z oświadczenia wynika, że ma to być defensywa, a nie ofensywa.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

10 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. A mi tu kaktus wyrośnie… ;)

  • Ależ to są cele defensywne. W końcu “najlepszą obroną jest atak” ;)

 2. To normalne, że duży kraj ma prawdziwych hakerów, genialnych programistów i speców od układów elektronicznych:)…
  USA, Rosja, Chiny, Indie, Francja, Kanada, Arabia Saudyjska, Japonia to kraje dla których to coś normalnego. Zwykłe apple czy tomtom nas śledzi… A rządy w/w państw?
  Chciałbym zwrócić uwagę na Rosję. Czy wiecie, że w tym kraju jest największy odsetek ludzi ze zdolnościami parapsychologicznymi….? Co komuś po dobrym hakerze jeśli ktoś inny “siedzi” mu w głowie i czyta jego myśli? Oddziałuje na niego? Technologia to jedno, a ludzki umysł to drugie.
  Myślę, że 75% gości Niebiezpiecznika wierzy w “Zera i Jedynki” tj. tylko w to co widać.
  A wiecie, że istnieje telepatia, jasnowidzenie, widzenie na odległość, (kochane:-P) OOBE….? Tego nie widać, a jest:) Zupełnie jak powietrze. Nikt go nie widzi, ale każdy wie, że istnieje:-)
  Offtop end.

  • Udowodnij! ;)

  • Eheh.. aleś się z choinki urwał. Idź nawracać swoich znajomych.

   A tak poza tym to miłych WILDów z przeświadczeniem, że miałeś OBEE hehehe.

 3. Co mam udowadniać? Że, istnieje coś więcej niż to co widzimy? Że, Matrix jest niesamowicie zbieżny z oobe?

  http://www.monroeinstitute.org
  http://www.etapasvi.com/pl/

  sor. to niebezpiecznik;) porozmawiajmy o zerach i jedynkach.. tematem byli hakerzy, a ja dodałem, że wojna w cyberprzestrzeni nie zawsze oznacza siedzenie przed komputerem….
  po co latamy w kosmos? nie lepiej badać dokładniej zasadę działania mózgu? nawet kosmici (lub po prostu obcy) porozumiewają się ze sobą, z nami telepatycznie. o czymś to świadczy…
  ps. Kiedyś Kopernika wyśmiewano. R. Monroe’a trochę też…

  • Głosuje abyś został dowódcą w polskim teamie parapsychicznych.

  • Koleś, pogrzało Cię już do reszty. Odstaw psychotropy, prosze Cię.

 4. […] jest do “politycznych walk” pomiędzy państwami wiemy od dawna. Niedawno Chiny przyznały, że utrzymują z rządowych funduszy grupę 30 hackerów, teraz mamy dowód na to, że i Brytyjczycy mają swoich hackerów. Ciekawe kogo do podobnych […]

 5. […] Martin wygląda ciekawe zwłaszcza w świetle doniesień Chińczyków, którzy po raz pierwszy potwierdzili istnienie 30 osobowej jednostki “hackerów” działających na zlecenie chińskiego […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: