16:29
5/11/2011

Kiedy atak na Facebooka? Miał być dziś — o #OpFacebook pisaliśmy już w sierpniu. Wtedy też podkreślaliśmy, że “oficjalni” Anonimowi odcinają się od tej operacji. I że generalnie atak DDoS (bo głównie z tego znanni są “Anonimowi”) na Facebooka ma kiepskie szansę na powodzenie.

Kiedy atak na Facebooka? Nigdy!

Anonimowi mają problem natury organizacyjnej. Byle zbuntowany ćwierćinteligent może sobie wymyślić akcję ataku na cokolwiek pod szyldem Anonimowych. I media to łykną. Tak jak ostatnie ataki “Anonimowych” na kartel Zetas.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. http://mainhg.demotywatory.pl/uploads/201111/1320407190_by_admin_500.jpg

  Ja właśnie pracy szukam.. niech nie wyłączają FB :D :P :P :P

 2. Niee!
  A miało być tak pięknie…

 3. Irytujące były już te teksty wśród ludzi “a wiesz że dzisiaj mają wyłączać facebooka”, “dzisiaj mają facebooka usunąć” -,- nigga please. Żeby komuś się udało zDDOSować, zablokować na kilkanaście minut a ludzie podjęli ten temat jak idioci.

 4. Po próbie wejścia z linka rss wyszło coś takiego:
  “Always Online

  The website that you are trying to access is in Offline Mode, which means the server is not currently responding.

  To browse the site from cache, click here. (Cookies and Javascript must be enabled.) © 2011 CloudFlare, Inc.”

  Po odcięciu ogonka z pola adresowego (czyli te wszystkie skąd itd, czyli z https://niebezpiecznik.pl/post/chyba-nici-z-ataku-na-facebooka/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+niebezpiecznik%2Flinkblog+%28Niebezpiecznik.pl+LinkBlog%29) strona ładuje się bez problemów.
  I ja się pytam, o co chodzi? :)

 5. Jak nie oni to kto inny ;)
  Znajdzie się ktoś lepszy od administratorów facebooka (piszę z małej litery bo też go nie lubię :/)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: