9:28
5/7/2022

Poland? Nie, Holland! Niestety, raport nie jest autorstwa naszego kraju, a Holandii, a dokładniej holenderskiego, narodowego koordynatora ds. bezpieczeństwa i kontrterroryzmu. Ale mamy nadzieję, że kiedyś podobnie dojrzała analiza i “cyberstrategia” powstaną także u nas.

Nie ma się jednak co smucić, bo duuuuuża część raportu jest na tyle uniwersalna, że spokojnie może dotyczyć Polski. Miłej lektury.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

1 komentarz

Dodaj komentarz
  1. widać, że raport holenderski – tama pojawia się już na pierwszych stronach

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: