12:43
22/2/2012

Z przyjemnością informujemy o kolejnej edycji konferencji CONFidence, której Niebezpiecznik jest partnerem. CONFidence 2012 odbędzie się 23-24 maja w Krakowie. Mamy dla Was kod rabatowy na rejestrację upoważniający do 15% zniżki.

CONFidence 2012

CONFidence chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. To corocznie odbywająca się konferencja o tematyce bezpieczeństwa IT. Tegoroczna, dziesiąta edycja odbędzie się 23 – 24 maja w Krakowie. Najlepsi prelegenci, najnowsze zagadnienia, nowinki z branży, luźna atmosfera i oczywiście, magiczny klimat Krakowa są odpowiedzią na pytanie, dlaczego powinieneś być w tym roku z nami!

CONFidence jest miejscem spotkań społeczności hackerów zarówno z Polski, jak i całej Europy. CONFidence to nie tylko wiedza ale i zabawa: konkursy oraz szalone imprezy integracyjne. W tym roku oprócz standardowej części technicznej planujemy zaaranżować wyjątkową grę o nazwie „SpyGames”. Ochotnicy będą uczestniczyć w prawdziwym szpiegowskim zadaniu, które będzie łączyć w sobie akcję z filmu o Jamesie Bondzie oraz polot i fantazję „Matrixa”. Prześlizgiwanie się między czujnikami, lockpicking oraz ratowanie więźnia z bunkra to tylko namiastka tego, co czeka uczestników. A to wszystko w industrialnych wnętrzach starej przepompowni wody w Bielanach w Krakowie.

Zarejestruj się z rabatem!

Jeśli chcesz wziąć udział w konferencji, zarejestruj się już teraz – a podczas rejestracji podaj kod 2012-niebezpiecznik — otrzymasz 15% zniżki na opłatę konferencyjną. Im szybciej się zarejestrujecie tym lepiej — cena rośnie z czasem…

Do zobaczenia!

Przeczytaj także:

10 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Czy jest jakaś ograniczona ilość osób, które mogą się zarejestrować korzystając z tego kodu? Przyznam, że mam ochotę wybrać się na Confidence w tym roku, ale jeszcze nie wiem, jak będę stał z czasem w maju :)

  • Jakby co, to jest jeszcze 2012-owasp ;) Więcej info na owasppolska

  • Nie ma limitów ;)

 2. ciekawe czy można łączyć kody ze zniżek, z OWASP wynika, że oni też dają rabat 15% ;)

 3. Z tym magicznym klimatem to bez przesady proszę… Żadna rewelacja. Odkąd powtarzało się to w reklamach miasta, to strach otworzyć konserwę.
  Konferencja za to jest super.

 4. Ja mam pytanie nie na temat: Kiedy dodaliście obrazki?

 5. Sorry małe uzupełnenie, bo widzę, że trochę naknociłem. Kraków jest oczywiście jedyny w swoim rodzaju, podobnie można powiedzieć o innych polskich miastach. Każde ma swój urok. Nie lubię jednak określania go jako magiczny, bo to nie baśń. Swego czasu pewien pan powiedział o świętach, że to magiczny czas :) Też dziwne :)
  PS: Semafor też jest fajny w tym roku.

 6. Byłem na jednej z konferencji na których Pan występował. Mam taką propozycję, może by tutaj zamieścić filmy z Pana wystąpień ? z Pana udziałem oczywiście ?

 7. CONFidence to bardzo fajny event, nawet nie ze wzgledu na tematyke ale na organizacje i miejsce. Jak również obsługe (fajne dziewczyny), ja sie wybieram.

 8. […] naszych wcześniejszych postów doskonale wiecie, że wielkimi krokami nadchodzi CONFidence — jedna z największych […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: