12:43
22/2/2012

Z przyjemnością informujemy o kolejnej edycji konferencji CONFidence, której Niebezpiecznik jest partnerem. CONFidence 2012 odbędzie się 23-24 maja w Krakowie. Mamy dla Was kod rabatowy na rejestrację upoważniający do 15% zniżki.

CONFidence 2012

CONFidence chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. To corocznie odbywająca się konferencja o tematyce bezpieczeństwa IT. Tegoroczna, dziesiąta edycja odbędzie się 23 – 24 maja w Krakowie. Najlepsi prelegenci, najnowsze zagadnienia, nowinki z branży, luźna atmosfera i oczywiście, magiczny klimat Krakowa są odpowiedzią na pytanie, dlaczego powinieneś być w tym roku z nami!

CONFidence jest miejscem spotkań społeczności hackerów zarówno z Polski, jak i całej Europy. CONFidence to nie tylko wiedza ale i zabawa: konkursy oraz szalone imprezy integracyjne. W tym roku oprócz standardowej części technicznej planujemy zaaranżować wyjątkową grę o nazwie „SpyGames”. Ochotnicy będą uczestniczyć w prawdziwym szpiegowskim zadaniu, które będzie łączyć w sobie akcję z filmu o Jamesie Bondzie oraz polot i fantazję „Matrixa”. Prześlizgiwanie się między czujnikami, lockpicking oraz ratowanie więźnia z bunkra to tylko namiastka tego, co czeka uczestników. A to wszystko w industrialnych wnętrzach starej przepompowni wody w Bielanach w Krakowie.

Zarejestruj się z rabatem!

Jeśli chcesz wziąć udział w konferencji, zarejestruj się już teraz – a podczas rejestracji podaj kod 2012-niebezpiecznik — otrzymasz 15% zniżki na opłatę konferencyjną. Im szybciej się zarejestrujecie tym lepiej — cena rośnie z czasem…

Do zobaczenia!


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

10 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Czy jest jakaś ograniczona ilość osób, które mogą się zarejestrować korzystając z tego kodu? Przyznam, że mam ochotę wybrać się na Confidence w tym roku, ale jeszcze nie wiem, jak będę stał z czasem w maju :)

  • Jakby co, to jest jeszcze 2012-owasp ;) Więcej info na owasppolska

  • Nie ma limitów ;)

 2. ciekawe czy można łączyć kody ze zniżek, z OWASP wynika, że oni też dają rabat 15% ;)

 3. Z tym magicznym klimatem to bez przesady proszę… Żadna rewelacja. Odkąd powtarzało się to w reklamach miasta, to strach otworzyć konserwę.
  Konferencja za to jest super.

 4. Ja mam pytanie nie na temat: Kiedy dodaliście obrazki?

 5. Sorry małe uzupełnenie, bo widzę, że trochę naknociłem. Kraków jest oczywiście jedyny w swoim rodzaju, podobnie można powiedzieć o innych polskich miastach. Każde ma swój urok. Nie lubię jednak określania go jako magiczny, bo to nie baśń. Swego czasu pewien pan powiedział o świętach, że to magiczny czas :) Też dziwne :)
  PS: Semafor też jest fajny w tym roku.

 6. Byłem na jednej z konferencji na których Pan występował. Mam taką propozycję, może by tutaj zamieścić filmy z Pana wystąpień ? z Pana udziałem oczywiście ?

 7. CONFidence to bardzo fajny event, nawet nie ze wzgledu na tematyke ale na organizacje i miejsce. Jak również obsługe (fajne dziewczyny), ja sie wybieram.

 8. […] naszych wcześniejszych postów doskonale wiecie, że wielkimi krokami nadchodzi CONFidence — jedna z największych […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: