20:01
6/4/2014

Konferencji CONFidence nie trzeba chyba nikomu przedstawiać — patronujemy jej od 2009 roku. W tym roku CONFidence odbędzie się 27-28 maja, jak zwykle w Krakowie, w nowym, jednak nie mniej klimatycznym miejscu — zamiast na industrialnym terenie oczyszczalni ścieków na Bielanach, tegoroczne prelekcje odbędą się w opuszczonym hotelu Forum, tuż przy Wawelu. Niebezpiecznik objął konferencję swoim patronatem i dzięki współpracy z organizatorami mamy dla naszych czytelników 20% zniżki na wejściówę.

Co w programie?

W tym roku nie zabraknie tematów niskopoziomowych (Andreas Bogk opowie o zagrożęniach bezpieczeństwa pamięci w aplikacjach C/C++) jak i bezpieczeństwa CMS-ów (Prajal Kulkarni z PayPala opowie m.in. o WordPressie).

W ramach konferencji odbędzie się CTF organizowane przez polską grupę Dragon Sector, do której należy m.in. Gynvael Coldwind oraz Mateusz j00ru Jurczyk, obaj pracujący obecnie dla Google. (Na marginesie, na dniach na łamach Niebezpiecznika pojawi się wywiad z DS dotyczący ich potyczek w ramach CTF-ów).

Jak zdobyć zniżkę?

Wystarczy podczas rejestracji podać kod: 2014-niebezpiecznik. Do zobaczenia!


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Lista prelegentów na tegoroczną konferencję wygląda troszkę ubogo w kontekście liczebności czy ilości poruszanych tematów – zwłaszcza na tle listy ubiegłorocznej.
  2014: 11 prelegentów / 8 tematów
  2013: 30+ prelegentów / 27 tematów + treningi.

  Może lista się jeszcze powiększy choć “Applications should be sent … till 14th of February, 2014”.

 2. Niestety z roku na rok jest coraz słabiej. Co prawda ostatnie 2 lata znam tylko z relacji znajomych którzy byli, ale miałem dość dobre porównanie do poprzednich lat.

 3. Rozumiem ze całe spotkanie jest w języku angielskim?

 4. To może jako organizator, tudzież osoba odpowiedzialna za agendę, się wypowiem:) CfP zamknęliśmy chwilę temu ale problemem nie jest ilość zgłoszeń ale jakość – których ocena dużo czasu zajmuję. Co więcej cały czas czekamy na potwierdzenie uznany osób z zagranicy, które najzwyczajniej dość długo zwlekają z odpowiedzią. CONFidence to nie blackhat, aby ludzie przyjeżdzali wiedząc, że zrobią biznes w Polsce (to się nie często zdarza).
  Jeśli chodzi o jakość to co dokładnie macie na myśli- moim zdaniem zeszłoroczna agenda była jedną z lepszych w historii tak więc chętnie słucham:)
  Język angielski- tak to język obowiązujący.

  • @Andrzej Rok temu agenda byla mocno srednia, żeby nie powiedziec kiepska. a byle bsides gdziekolwiek jest lepsza merytoryka. fakt ze było kilka prełek ale to za mało jak na 2 sciezki przez 2 dni. Prelegenci mowili w przewazajacej wiekszosci z tak kiepskim akcentem ze czasem nie dalo sie tego sluchac. po co zmuszac polakow do mowienia po angielsku to nie mam pojecia.

   prawda jest taka, ze na confidence nie jedzie sie po wiedze a zeby sie spotkac ze znajomkami. tylko ze takie ceny biletow jakie macie za 2 dniowa mozliwosc picia ze znajomymi to bardzo bardzo kiepski deal imvho.

   w tym roku sie nie rejestruje bo na wyklady nie mam zamiaru wchodzic. pewnie wszyscy beda i tak pili przed hotelem forum czyli poza terenem konferencji. pewnie bedzie mozna tam wejsc bez wejsciowki :P

 5. […] Na CONFidence macie 20% zniżki tak czy siak, o ile zarejestrujecie się z naszym kodem […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: