20:54
11/4/2014

Dragon Sector (polska drużyna, startująca z sukcesami w CTF-ach) organizuje CTF na CONFidence. Ale już 26 kwietnia gracze z całego świata będą mogli zmierzyć się z innymi, rozwiązując pięć zadań z rozmaich dziedzin: steganografii, kryptografii, exploitacji, inżynierii wstecznej i bezpieczeństwa aplikacji webowych. Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się poniżej:

Początek: 26 April 2014, 9:00 A.M. CEST (GMT+2)
Koniec: 27 April 2014, 9:00 P.M. CEST (GMT+2)
Czas trwania: 36h
Format: online, jeopardy, individual, teaser (5 zadań)
Kategorie: web, re, pwn, crypto, stegano
Kontakt (IRC): #dragonsector @ irc.freenode.org
Kontakt (e-mail): ctf@dragonsector.pl

Oprócz nagród dla osób zajmujących pierwsze trzy miejsca w rankingu w postaci darmowych wejściówek na konferencję CONFidence, organizatorzy zaoferowali również zniżki na bilety dla wszystkich uczestników konkursu – od 20% do 50% w zależności od rozwiązanych zadań. Rejestracja zostanie otwarta 19 kwietnia na stronie http://ctf.dragonsector.pl/ i pozostanie aktywna aż do czasu zakończenia CTF; tam będą pojawiać się również wszelkie dalsze aktualizacje.

Ponadto, Dragon Sector zorganizuje także lokalny CTF dla uczestników CONFidence w maju tego roku. Informacje na ten temat zostaną wkrótce udostępnione na stronie http://2014.confidence.org.pl/. Serdecznie zapraszamy do zabawy i aktywnego udziału w obu wydarzeniach.

PS. Na CONFidence macie 20% zniżki tak czy siak, o ile zarejestrujecie się z naszym kodem ;)

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

1 komentarz

Dodaj komentarz
  1. kiedy obiecany wywiad?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: