1:26
13/7/2012

Androidforums.com poinformowało o wycieku loginów, e-maili, hashy haseł i adresów IP ponad miliona swoich użytkowników. Szczegóły.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. He-he ☺ Znając ludzi, pewnie, na oko, 0.0001% haseł do forum pokrywa się z hasłami na maile. Przeczuwam fale spamu za jakiś tydzień.

  • Po co komuś czyjeś hasło do maila do wysyłania spamu?

  • Żeby się podszyć i być wiarygodnym przy wciskaniu kitu że potrzebna mi pożyczka,
   przelecą całą książkę adresową, może ktoś odpowie.
   A i tam ten % z rozpędu jest.

  • bo ma ksiazki adresowe
   bo ma mase maili do innych
   bo serwery nie sa w rbl
   bo przez znajomych jest zaufany

   wystarczy?;)

  • Jak dla mnie nie.

 2. […] i wycieków trwa. Po wycieku 430 000 hashy z serwisy Formspring oraz 450 000 haseł z Yahoo i miliona rekordów użytkowników forum Androida, przyszła kolej na firmę NVIDIA, która poinformowała dziś e-mailem swoich klientów, że […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: