15:52
10/8/2015

Udostępnia Packt. Jakby się ktoś nie załapał (oferta tylko na dziś), to przypominamy, że za darmo dostępne jest także 7-godzinne szkolenie dot. metasploita.

Za informacje dziękujemy Łukaszowi i Piotrkowi

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

8 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Jak ktoś się nie załapie teraz to wystarczy poczekać. Packt co kilka miesięcy daje te same książki w ramach “darmowej nauki”.

 2. Hej. Możecie sprawdzić linki do pdfów ze swojego szkolenia bo chyba już nie działają.

 3. Na IT ebooks można pobrać tą samą książkę już od dłuższego czasu: http://it-ebooks.info/book/4299/

  Nic nie wskazuje na to, że strona oferuje treści nielegalnie, ale może coś mi umknęło?

  • Dla mnie to że wszystkie książki są na rosyjskich serwerach odrazu pokazuje że to może być coś nielegalnego :) no ale jak nic nie widzisz to jest legal :)

 4. Wygląda na to, że jest to książka z 2012r. Ja mam wydanie z 2013r i…ma już dwóch autorów.

 5. No slicznie ;)… A moj clamav w tym wirusa widzi ;)…

  https://www.virustotal.com/en/file/08bcc9b34bbc97ff5e253ed5cf476e2014463180be35f882223891f7f5ecd03f/analysis/1439236769/

  False positive? Heh

  ClamAV PDF.Exploit.CVE_2008_2992 20150810

  Ciekawe…

  Pozdrawiam.

  Andrzej

 6. już jesteśmy mokrzy i gotowi !!!!

 7. Ja jestem już od kilku dni mokry i to na poważnie. Testy penetracyjne nie pomagają, nadal nie mogę shakowac tego klimatyzatora. Myślałem, że dziadek połączył go do vnc, ale ostatni risercz dał mi do zrozumienia, że wystarczy napisać pamięć eprom. Noi trzeba w końcu napisać tego exploita w metasplojcie. Btw książka się przyda, ale w reactos*ie nie ma emulatora.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: