22:15
21/10/2013

A w zasadzie prezentacja możliwości tego narzędzia służącego do “penetracji”. Szkolenie składa się z 9 vidcastów.

A gdyby kogoś temat zainteresował, to przypominamy, że na nasze listopadowe szkolenie z Bezpieczeństwa Sieci Komputerowych jest jeszcze kilka wolnych miejsc.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Due to United States export control requirements, we can not make Cobalt Strike available for download to your country yet. Please accept our apologies–we’re very actively working on this.

    • No, lansują się trochę “elitarnością”. Inne narzędzia z tych obszarów są spokojnie eksportowane.

    • A po proxy nie pójdzie ? ;)

    • @RED Nie w tym rzecz. Poza tym jeśli tak świrują z dostępem, mogą mieć też wymóg rejestracji konta do odblokowania opcji, czy też aktualizacji, a to już pies ich szkoda czasu na kombinacje;)

  2. a tam wielkie mi co da sie sciagnac

  3. […] czy inne formy nadzorowania sesji atakującego przecież już istnieją, a projekty typu Cobalt Strike pokazują, że z ich użyciem poradzą sobie […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: