19:19
15/11/2011

* DDoS na 4chan

Jak informuje Sebastian, 4chan jest ddosowany. Od wczoraj. Niektórzy mówią, że za DDoS-em stoją LulzSec. Jak to mówią, kto mieczem wojuje, od miecza ginie:

DDoS 4chan

DDoS na 4chan.org

4chan na Twitterze jest smutny.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

13 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Może sami się zDDOS’owali ? ;) Zresztą, trudno byłoby moim zdaniem postawić wyraźną granicę między LulzSec a 4Chan’em.

 2. Jesli używanie słowa(?) LOL miałoby być kiedykolwiek na miejscu, to teraz jest właśnie taki moment. Nie to, żebym komukolwiek źle życzył. Po prostu ironia jest tu niezwykle zabawna ;)

 3. Użyłbym innego przysłowia, bo ktokolwiek to robi trąca patykiem tak ogromny ul, że na jego miejscu zacząłbym już zakładać kolejne warstwy hartowanej stali na tyłek :P

 4. Nie żeby mnie to jakoś bawiło ]:->

 5. Że jak?… Nie wierzę… Ale szykuje się zapewne jakiś ciekawy odwecik na sprawcach :)

 6. Na twitter 4chana dodali posta ze to ta firma http://americancensorship.org DDoSowała.

  • Coś dla Ciebie http://www.youtube.com/watch?v=GzX04SXfTsg#t=15s
   a potem pisz komentarze.

  • Na pewno? Napisali, że przez atak nie będą w stanie jutro wziąć udziału w akcji przeciw cenzurze w proponowanym projekcie ustawy. Chyba że to taka ironia a ja jestem niewtajemniczony :D

 7. Coś ci się pomyliło.
  http://americancensorship.org/
  to ci są zdolni do tego, Lulz nie jest. Oni kiedyś byli razem, nie ma szans żeby się zaczęli rozwalać???
  Czasami fajnie można się pośmiać z takich postów ;D
  A tak w ogóle PO CO wchodziłeś na 4chana??? :D

  • Disappointed that we won’t be able to support American Censorship Day tomorrow (http://americancensorship.org/) due to the DDoS. Great job!
   JESTEŚMY ZAWIEDZIENI ŻE NIE MOŻEMY POPIERAĆ AMERYKAŃSKIEGO CENZUROWANIA
   OOOO… i tu potwierdzam co napisałem :D

 8. Super, a mi od kilku godzin serwery szaleją. Po 100 procka i wysyłanie pakietów zapytań nie wiadomo gdzie. A strony mielą, mielą i timeout. Po ubiciu procesów na kilka minut działa i znowu wyskakuje proces zżerający transfer i procka. Też mam dzisiaj zły dzień w internecie. I jeszcze skarbówka się czepia, że znowu nie wypełniłem pola E60 formularza VAT-7. Co miesiąc to samo.I znowu jutro będzie bieganie od okienka do okienka. eeeh… :(

 9. Winni się wziąć za polski odpowiednik – karachan.

 10. Teraz 4chan się zabezpieczył i użył ClodFlare :D

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: