18:35
7/9/2011

Jak pisze Michał Rosiak na blogu TP, firma Fitsec udostępniła narzędzie DeBank, służące do usuwania bankerów. Użytkownikom Windows polecamy :-)

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. mi zawiesza os (win7) przy 11%

    • nikt cie nie nauczyl ze takie programy potrzeba uruchamiac z uprawnieniami ? polecam lektore jak obslugiwac windows 7

  2. Bankery? Moze troche jasniej?

    • Fińska firma Fitsec, zajmująca się testami penetracyjnymi systemów teleinformatycznych, stworzyła i udostępniła za darmo oprogramowanie DeBank, wykrywające najgroźniejsze tzw. „bankery” (m.in. niesławnego Zeusa i SpyEye). Banker to złośliwe oprogramowanie, tzw. koń trojański, wykradające z zaatakowanego komputera dane autoryzacyjne do systemów bankowości elektronicznej. Niektóre z nich potrafią nawet podmienić dane przelewu „w locie” – czyli po zatwierdzeniu przez użytkownika zlecenia przelewu, lecz przed jego wysłaniem do banku. O SpyEye informowaliśmy w kwietniu, otrzymaliśmy bowiem informacje, że jego twórcy przeprowadzają szeroko zakrojony atak na polskich internautów. http://www.blog.tp.pl/technologiczny/entry/spos%C3%B3b_na_najgro%C5%BAniejsze_bankowe_trojany Przeciez masz link w tresci….

  3. @FS4… na diabla to tlumaczysz? skoro nie potrafi sobie kliknac w link to nawet jak mu to wytlumaczysz w lopatologiczny sposob to nie zakuma

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: