13:55
14/3/2012

Za 1.2 miliardy dolarów. Będą UTM-y od Della? Czy może chodziło o patenty (SW ma ich ~130).

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Dlaczego DELL zamiast Dell?
  Dell kupił SonicWALL
  albo
  DELL kupił SNWL

  • Nie no, Ty tak poważnie? Pierwszy raz widzę, żeby ktoś sapał na temat nazewnictwa wymieszanego z logotypami. Stary, szacun. Zasługujesz na puchar. Ale jak następnym razem będzie Ci się nudziło to wyłącz komputer i wyjdź do ludzi zamiast bezsensownie narzekać na nic nie znaczący szczegół.

  • Mistiqe nie karm trolla.

  • Jakiego znowu “trolla”? Dlaczego przymykanie oka i tolerowanie niechlujstwa typograficznego (jak w tym przypadku, ale również coraz częściej stylistycznego, gramatycznego a nawet ortograficznego) ma być normą…? “Nie wolno krytykować niczego, bo krytyka to atak”?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: