21:36
17/6/2010

Z nieskrywaną radością informujemy, że wszystkie miejsca na ogłoszone przez nas niedawno szkolenie z bezpieczeństwa webaplikacji rozeszły się w ciągu kilku godzin od momenu opublikowania o nich informacji na Niebezpieczniku. Ponieważ zainsteresowanych jest sporo, a na liście oczekujących na miejsce wisi nam jeszcze ok. 20 osób, poniżej podajemy dodatkowe terminy, w których będziemy organizować szkolenia z atakowania i ochrony webaplikacji. Zapraszamy do zapisów!

Dodatkowe terminy

 • 12-13 sierpnia 2010, Kraków. [opis szkolenia]
  W tej grupie są jeszcze tylko 4 wolne miejsca — radzę się więc pospieszyć z rejestracją :-)
 • 6-7 września 2010, Kraków. [opis szkolenia]
  (Wolnych 10/10 miejsc)
Aby zgłosić się na któreś z powyższych szkoleń wypełnij ten formularz.

Przypominamy, że ze szczegółowym opisem szkoleń można zapoznać się w dziale szkolenia. Oprócz terminu, nic się nie zmienia; cena, zawartość i cała reszta taka sama jak poprzednio. Szkolenia realizujemy wspólnie z firmą Compendium — prowadzącym jest Piotr Konieczny, założyciel Niebezpiecznika.

Przeczytaj także:

7 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Zapraszamy do Poznania..

 2. Zapraszamy do Poznania a ja zapraszam jakiegoś sponsora bo chętnie bym poszedł ale przy moich miesięcznych dochodach ok. 100zł to ciężko będzie się wbić ;)

 3. Albo gdzieś w okolice szczecina ;)

 4. Poznań zaprasza!

 5. Niestety, na razie tylko Kraków. Zapraszamy serdecznie i Pomorze i Wielkopolske. Knajpki i miasto godne odwiedzenia, a charakterem mieszkańcy Krakowa przypominają Poznaniaków ;)

 6. Poczekam jescze trochę, będzie w Warszawie, wtedy się wybiorę ;)

 7. Nom niestety się nie załapię , ale może na któreś następne z kolei będę miał szanse :D

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: