9:28
5/2/2015

Amerykańska Armia udostępnia swoje oprogramowanie do wykrywania i obsługi incydentów sieciowych. Kod aplikacji został opublikowany na GitHubie. Armia liczy na to, że teraz będzie szybciej rozwijany, bo oprócz “wojskowych” rzuca na niego okiem także internauci.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Po polskiemu to będzie “dyszel”…

  2. Rozbawiłeś mnie maciuś, thx!

  3. Pierwsza myśl: backdoor ? Druga myśl: e tam,to tylko laboratoria armii, podobnie jak laboratoria NSA publikują różne różne fajne rzeczy,choć kod sprawdzić by trzeba !

    • Ciekawie by bylo, gdyby komus sie udalo podeslac im patch z backdoorem, a oni by go wprowadzili :)
      Wiem, ze to raczej malo realne, ale bylo by bardzo mile zobaczyc ich w sytuacji w jakiej nas stawiaja…

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: