17:55
1/2/2014

Ciekawe urządzenie — bariera przepuszczająca dźwięk tylko w jedną stronę. Można podsłuchiwać i nie być słyszanym…

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. >”I would be surprised if sound industries do not pick up this idea,” Guenneau told LiveScience. “This could have great applications in sound insulation of motorways, music studios, submarines and airplanes.”

  Ryzykowne w każdej z wymienionych kategorii. Dźwięk jest niezwykle istotnym elementem informującym ludzi o potencjalnym zagrożeniu. Sama możliwość wystąpienia pożaru bądź innego wypadku wyklucza zastosowanie urządzeń tłumiących na pokładach łodzi i samolotów.

  Potencjalnie codzienne zastosowywalne – poza miejscami przestępstw – w urządzeniach agd i rtv.

 2. Trochę mało praktyczne na razie a nie bardzo widzę możliwość zrobienia z tego przenośnego, łatwego do ukrycia urządzenia.

  • Można tego użyć chociażby w jakiś pokojach przesłuchań w połączeniu z lustrem fenickim.

 3. “Talk to hand” nabiera nowego znaczenia :-).

 4. Mikrofon + izolacja + głośnik = problem solved

  Może zgłosić to na najmniej praktyczny wynalazek roku?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: