10:06
13/3/2011

Mikko Hypponen z F-Secure, kontynuuje swoje reportaże dotyczące 25 lecia wirusów komputerowych i wybiera się do Pakistanu, aby odanleźć twórców jednego z pierwszych wirusów — BRAIN-a.

Wspomniane wcześniej podsumowanie 25 lecia wirusów znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także:


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Nie wiem czemu, ale tak troche propaganda traca….

  2. Dobra forma reklamy jak na lata 80′ – napisac wirusa z nazwa swojej firmy i podac numery telefonow :)

  3. Niewiarygodne, goście cały czas operują pod tym samym samiuteńkim adresem, co 25 lat temu :) Szacunek dla M. Hypponena i F-Secura za taką wycieczkę – dzięki czytelnictwu ich blogów zostałem użytkownikiem ich IS-a :)

  4. super pomysł moim zdaniem…
    ostatnio szukalem jakiejkolwiek strony z historią virusów ktora zawierałaby source code każdego z nich – i niestety albo ktos uznal ze wciaz sa grozne albo jeszcze nikt nie wpadł na pomysł by takie cos zrobic… sadly.

    • Na CD dołączonym do książki ‘Nie tylko wirusy. Hacking, cracking, bezpieczeństwo internetu’ jest mnóstwo source code wirusów

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: