23:22
26/8/2011

F-Secure opublikowało świetnego posta, w którym objaśnia jak dokładnie doszło do ataku na RSA. Jeden z pracowników F-Secure dotarł do oryginalnego e-maila, który został wykorzystany w ataku (załącznik Excela z wbudowanym obiektem Flash wykorzystującym 0day’a). Polecamy lekturę — poniżej film pokazujący efekt działania exploita.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. “lekurę”?
    la kura najlepsza w postaci płynno_rosołowej heheh..

  2. Czemu oni tej strony nie wyśrodkują..

  3. No i potwierdza się moja opinia na temat “mojego” F-Secure. Może nie są najbardziej znani, ale za to mają Hypponena i innych “młodych zdolnych” :)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: