23:22
26/8/2011

F-Secure opublikowało świetnego posta, w którym objaśnia jak dokładnie doszło do ataku na RSA. Jeden z pracowników F-Secure dotarł do oryginalnego e-maila, który został wykorzystany w ataku (załącznik Excela z wbudowanym obiektem Flash wykorzystującym 0day’a). Polecamy lekturę — poniżej film pokazujący efekt działania exploita.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. “lekurę”?
    la kura najlepsza w postaci płynno_rosołowej heheh..

  2. Czemu oni tej strony nie wyśrodkują..

  3. No i potwierdza się moja opinia na temat “mojego” F-Secure. Może nie są najbardziej znani, ale za to mają Hypponena i innych “młodych zdolnych” :)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: