13:37
7/5/2012

Facebook otworzył …market antywirusów. Oprócz tego, wszystkie linki wychodzące z Facebooka będą od teraz skanowane pod kątem zagrożeń.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. czego oni nie wymyślą… całe szczęście nie używam portali społecznościowych i kolejna inwigilacja mnie nie dotyczy ;)

  2. Niesamowite, Avast nie podpisał z nimi umowy, wyprzedził go Microsoft?

  3. Śmiech na sali . Ciekawe kto to kupi :/

  4. A taam narzekasz Patryk.
    Patrząc już przez pryzmat jakiegos czasu wiem, że bez promocji stron również via facebook (jednej na drugim FP;-) bym się nie obył. :)

  5. To jest już chore. Można rozsyłać jakiś niepotrzebny syf po setkach fanów/znajomych a głupiego ubuntu z thepiratebay ani ricknrolla na redtube nie wkleisz :/ Takie reklamowanie antywirów nie zmieni komfortu użytkowania serwisu a nuż jakiś idiota pomyśli że z dwoma antywirusami naraz będzie bezpieczniejszy. IMO nietrafione kompletnie.

  6. nie chodzi przecież o sens tylko o pieniądze, a jak słusznie Krzyśku zauważyłeś, jakiś idiota pomyśli, kupi i cała akcja się zwróci.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: