21:49
6/6/2012

Wyszły nowe wersje z poprawionymi błędami bezpieczeństwa. Aktualizaować.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

17 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Yuppi! Nowosci sciagniete ponownie z Opery…

  • Raczej z Chrome.
   A w przeszłości to raczej Opera ściągała z Fx, a nie odwrotnie…

  • Oczywiście dobrych rozwiązań nie można naśladować – to złe i niezgodne z prawem i majkrosoft oskarży o łamanie patentów. Poza tym chodzi przecież o to, żeby pokazać, że moja przeglądarka jest najbardziej lepsiejsza :|

 2. TB jak nie obsługiwało maildira, tak nie obsługuje.. FML :/

 3. Firefoxa 10 ESR-a też konieczne? bo przewijanie strony w 13 jest tragiczne, a cała reszta nowości nie jest warta uwagi (ze strony startowej nie korzystam (przywracanie sesji), zaś nowa karta ma być pusta a nie zaspamowana).

  ps wczoraj mi się zaktualizował, to pewnie te łatki bezpieczeństwa.

  • Zaawansowane->ogólne->odznacz płynne przewijanie

 4. …i “zepsutym” scrolowaniem… ;p

 5. Coś pechowe te wersje. Poczekam na 14.

 6. @sig:
  Gdybyś zadał sobie odrobinę trudu i poczytał, wiedziałbyś, że:
  – przewijanie da się ‘naprawić’ wyłączając jedną opcję w ustawieniach,
  – nowa strona startowa jest w pełni konfigurowalna i można sobie skonfigurować również pustą.

  • odpowiednio nie pomogło (dalej przewija fatalnie), o ile chodzi o wyłączenie płynnego przewijania. Żeby nie było próbowałem tego już wczoraj.

   Jak już pisałem nie korzystam (bo włącza mi się to co było jak wyłączałem przeglądarkę) , zaś na nowej karcie spam od razu wyłączyłem. Akurat tu obyło się bez problemów.

   ps inna sprawa że ESR jako wersja dla firm (zmiana numerka teoretycznie raz do roku, co będzie to się okaże bo póki co tylko jedna wersja wyszła) te łatki bezpieczeństwa pewnie dostał.

   pps Zresztą nawet jak by udało się je przywrócić to dla mnie nie było by różnicy między 10 ESR a 13 stable więc po co kombinować? Poczekam aż w stable znowu coś godnego uwagi wyjdzie, wtedy sprawdzę czy poprawili przewijanie.

  • Jak by można w w ramach tej moderacji połączyć, to chodzi o buga a nie moje przyzwyczajenie, bo płynne przewijanie to bynajmniej nie jest, niezależnie od tego czy wyłączone czy też nie, w 13 “skacze” bardziej niż w 10. No chyba że to moje czysto subiektywne odczucie.

 7. Nie wiem czemu, ale zauważyłem, że po aktualizacji Firefoxa do 13 są problemy z wyświetlaniem elementów flashowych takich jak streamy video, linkowane filmy z yt (wykop) etc. A reszta na plus, nie widzę niczego dziwnego w tym przewijaniu.

  • Aha, aktualizacja flasha itp. nie daje żadnych efektów. Po powrocie do wersji 12 wszystko działa ok.

 8. Kolego batwing chyba coś nie tak z pamięcią. Ja działąm na maildirach i TB juz ponad trzy lata :(

  • Ja wiem, że jak się pogrzebie w pluginach, to i kawę TB zaparzy, ale mi chodzi o natywną obsługę maildira :)

 9. Po aktualizacji Firefoxa do 13.0 nie działa otwieranie pobranych kanałów RSS, nie ma możliwości otworzenia wszystkich

 10. Wyszła aktualizacja do 14. i dalej nie naprawiono buga

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: