11:39
15/12/2013

Może być trudna – ale takie programy na pewno trochę ją ułatwią. To tak, na wszelki wypadek, gdybyście chcieli wrzucić w sieć video ze swojego biura, jak śpiewacie kolędy ;-)

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. “kolęda” pisze się przez “ę”, nie “en” :)

 2. Eeeeee tam, wielkie mi zagrożenie.
  Tyle samo, albo i więcej byś się dowiedział aplikując do Citi na dowolne stanowisko i idąc na rozmowę o pracę.

 3. A Kolenda-Zalewska?

  • A Kolenda-Zalewska na całe szczęście nie śpiewa.
   Jeszcze.

 4. Uuuuu wszystko na iksekach :p

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: