11:46
12/1/2013

Atakujący użył opublikowanego przedwczoraj exploita na Ruby on Rails aby wytransferować Bitcoiny z giełdy Vircurex. Właściciel zapowiada zwrot BTC z własnej kieszeni.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.
 

12 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. to ktoś jeszcze używa buttcoinów?

  • cena idzie w górę ;)

  • “jeszcze”? To ktoś w ogóle kiedykolwiek tego poważnie używał?

  • Nie ma dokładnych danych o ilości użytkownikach, ale patrząc na stale rosnące zainteresowanie (https://www.google.com/trends/explore#q=bitcoin) można przypuszczać, że mamy do czynienia z regularnym wzrostem, a nie “podupadaniem” bitcoina (bo zakładam, że to sugerowałeś).

  • bitcoin nie upadnie zbyt prędko, sam fakt, że silk road go używa (a ich obroty raczej nie maleją :) ), zapewni mu jeszcze wiele lat życia.

 2. podoba mi sie postawa właściciela

 3. Jeśli właściciel trzymał wszystko w jednym portfelu dostępnym na serwerze, to sam jest sobie winien. Jeśli nie, to pewnie stracił co najwyżej kilkadziesiąt bitcoinów.

 4. aktualnie i vircurex i wypłaty działają już normalnie :)

 5. ‘Czy ktos jeszcze uzywa buttcoinów” – trzeba miec wodogłowie, żeby nie widziec jasnej przyszłosci BTC. Przeciez nawet ECB wydało raport w połowie poswiecony wlacnie BTC

  • To samo mówili o tulipanach, zarabianiu w internecie,
   cukrze i cenach dysków twardych. Jak wyszło, widać.

  • uu… jaki masz 1337 nick…

  • każda waluta jest tak silna jak przywiązanie do niej….
   przecież PLN,USD i cała reszta to tylko papierki i teoretycznie są warte tyle co ich wydrukowanie, a jednak jest inaczej więc wszystko zależy od tego czy ludzie dalej będą używać tej waluty.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: