19:20
9/7/2011

Bo zupa była zbyt spamliwa. Moim zdaniem to nie “cenzura” internetu jak piszą niektórzy, ale zdrowy rozsądek. co.cc nie jest domeną funkcjonalną (jak np. co.uk), a własnością jakiejś spamerskiej, obecnie bardzo smutnej, firmy.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

14 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. od kiedy to domeny funckjonalne musi prowadzić rejestr domen? Patrz na art.pl, ich też google powinno zbanować?

  • ddd: jeśli będą spamowali tak jak co.cc to ja jestem za.

 2. a jeśli w domenie .pl pojawi się “spam” to jestem za wyłączeniem zbanowaniem rejestru .pl, niech nask robi wypad z baru. To że w ich subdomenie pojawił się jakiś spam to nie znaczy że właściciele co.cc akurat są odpowiedzialni.

 3. “The .cc domain is preferred by many cycling clubs as well as churches and Christian organizations as “CC” also happens to be an abbreviation for “Christian Church” or “Catholic Church.””

  Hihihihihi. :>

  • A nie, dopiero doczytałem, że mój cytat dotyczy nie domeny .co.cc, a wyższego rzędu (.cc). :<

  • to tlumaczenie przypomina mi bardzo wielbicieli linuxa na ps3 :)

 4. cc == christian church OR credit card ;]

 5. A co powiecie na domenę .co.ck?

 6. Oj, muszę zmienić domenę swojego bloga…
  Powiem szczerze – nie podoba mi się to, że zablokowali tę domenę, ale co zrobić…

  • Polecam zakupienie sobie domeny .cc, całkiem fajna sprawa. ;]

 7. co “fajnego” w domenie .cc ?

 8. A ja nie polecam rejestracji stron w nietypowych domenach. Można się na tym przejechać. Mam zarejestrowany adres w domenie globalnej .info i same kłopoty są przez to. Może codziennie ale jednak. Używam domeny tylko do adresu email i niestety niektóre instytucje wycinają wszystkie adresy z końcówką .info traktując je jako spamerskie. Przykładowo w Polsce, próbując podać adres z domeną .info w polu adresu email w formularzu kontaktowym do mBanku dostanie się zwrotkę, że nieprawidłowy adres. Pisałem do nich chyba ze 3 razy żeby to naprawili i mają na mnie zlewkę.

 9. Od dwóch dni domena CO.CC przestała być dostępna.
  Dlaczego Google banuje CO.CC, proste poco masz mieć domenę za darmo jak możesz zapłacić 400 zł za subdomenę na rok. Nieważne, że masz własny DNS, Hosting płać za nic tandeciażom, ale najpierw wydaj 10000 zł na sprzęt.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: