11:17
23/5/2011

Oto, co spotkało Wojtka:

Wojtek Ogrodowczyk - Google

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

8 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Żarty się skończyły

  2. Świetnie! Teraz nic tylko się wpisywać kompromitujące frazy w przeglądarkę i sprawdzać, jako kogo Google mnie rozpozna :)

    (byle tylko wcześniej się “zanonimizować”…)

  3. no nieźle – aż się włos jeży… “prywatność albo Internet” wybieraj sam(a) :)

  4. to tylko używanie tego samego adresu e-mail do usług google’a i facebooka ;)

  5. Trzeba było kliknąć nie i by się ich zmyliło, co za problem ;). Na google chyba można założyć swoje konto publiczne, wraz z taką stroną, wtedy można nawet tam znajomych dodawać i pewnie zdjęcia z picassą też się tam integrują. O ile się nie mylę.

  6. jeszcze chwila a wpisanie w google “sex” zaowocuje listą stron dla dorosłych, a pod spodem dopisek “Nazywasz się [Karol Nowak]? Twój szef [Adam Kowalski] też lubi sado-macho, córka [Zuzanna_Hot_18] siedzi na czacie z [On_25cm_Warszawa] zamiast być na wycieczce szkolnej, żona [Zuzanna] uprawia sex z sąsiadem [Karol Życzliwy]. [Karol Życzliwy] ‘Lubi to’ “

  7. Suzianna – Zuzanna – sumeryjska kobieta

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: