13:53
17/4/2012

Domena gmai.com została zarejestrowana przed powstaniem Google, ale niedawno zmienił się właściciel i na stronie pojawił się scam.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

12 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. To w końcu gmai.com czy gmail.com. Macie gdzieś błąd.

  • YouNo… przecież nie będą siebie skarżyć… wejdź na gmai.com a żabka zakuma…

 2. Avast blokuje mi wejście na gmai.com, co tam się teraz znajduje w ogóle?

 3. Powinno być gmai.com jak wynika z linka.

 4. a nie, sory zwracam honor, sam nie zauważyłem że się to “l” tam przypałętało.
  ach muszę te okulary zmienić…

 5. Yyyy… Ale jaki scam? Bo to nie jest żadna strona która wygląda jak strona logowania gmaila i wyciąga dane userów.

 6. Gdyby jeszcze ta strona się podszywała to spoko, ale ona nawet nie jest podobna więc nie wiem o co halo. Po za tym możliwość wygrania smartfona wydaje się całkiem fajna. Wiem, że szanse są małe, ale poczekam i może akurat.

  • Raczej jak wyrzucić w błoto 9,84 miesięcznie
   ” Zapisz się do naszego serwisu, a w każdym tygodniu otrzymasz dostęp do super gadżetów: gier java, dzwonków, tapet i innych – możesz pobierać bez ograniczeń (opłata wynosi 2,46 pln/sms, otrzymasz 4 sms/tydzień).”

  • żartujesz, prawda? ;)

  • @Piotr Konieczny Częściowo, tzn na poważnie jest pierwsze zdanie.

 7. Taa, tylko zanim podacie numer swojego telefonu, to zobaczcie ile będą kosztować smsy, które będzie dostawać, żeby mieć “szanse” wygrania…
  Typowe dojenie jeleni, google ma racje.

 8. Typowe liczenie na błędne wpisanie adresu w przeglądarce. Przy takiej stronie jak gmail.com, błędów a przez to odwiedzin, będzie multum. Wystarczy tylko odpowiedni skrypt i już mamy mały botnet. Stąd pewnie blokada w pakietach AV i roszczeniowa postawa google

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: