21:19
20/7/2015

Ciekawy artykuł w Ars ujawnia kulisy zwolnień i odejść kilku pracowników Hacking Teamu. 2 z nich zostało przez HT pozwanych. Oczywiście już teraz — choć dowodów żadnych nie ma — niektórzy internauci sugerują, że zwolnieni pracownicy HT mogli w jakiś sposób pomóc włamywaczowi.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Gniazdo grzechotników….

 2. ale paru Konradów Wallenrodów się znalazło

 3. Christian na pewno jest do odstrzału!:
  goo.gl/8nVisG
  ,,Większość antywirusów nie ochroni nas przed szkodnikami od Hacking Team”
  goo.gl/zQWgX9

 4. Co do Ch.Pozzi:
  https://ht.transparencytoolkit.org/c.pozzi/Desktop/you.txt

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: