12:45
1/5/2012

Apple potrafi. Zręszą nie tylko oni. Microsoft także. Obie firmy zaoszczędziły na podatkach w tym roku od 2-5 miliardów dolarów :)

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. A niebezpiecznik ile? :)

 2. Oj przydalby sie Wam proofreader ;)… Zręszą czego ja sie czepiam :P.

  Pozdrawiam.

  Andrzej

 3. oj nie wiem czy ww firmy sa lepsze od wujka googla.
  art co prawda sprzed 2 lat, ale pewnie wyniki i dzisiaj gorsze nie sa

  http://www.forbes.pl/artykuly/sekcje/strategie/google-zaoszczedzil-na-podatku-ponad-3-mld-dolarow,7792,1

 4. W Eropie też można inaczej, rejestruje się spółkę w kraju, w którym są niskie podatki i reszcie spółek wystawia się faktury za opłaty licencyjne (np. prawa do wykorzystywania marki) i wyprowadza się zyski z wysoko opodatkowanych państw poprzez księgowanie ogromnych kosztów.

 5. Jak się ma kasę to i oszczędności na podatkach się znajdą.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: