19:56
2/8/2011

W więzieniach do sterowania drzwiami (do celi) wykorzystuje się kontrolery PLC, takie jak te, które stosowano w Iranie w elektrowniach atomowych zaatakowanych przez Stuxnet. I dletego jeden spec od bezpieczeństwa twierdzi, że niebawem źli hackerzy będą mogli wypuszczać z więzień exploitami jeszcze gorszych przestępców ;)

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. brzmi to dosyć wiarygodnie i prawdopodobnie jak na nasze czasy

  2. Niedługo będzie tak że za pomocą komputerów będziemy sterować swoim ciałem : D Oczy OFF / ON :D Mózg OFF xd

  3. Pojawiła się literówka, 3 linia, pierwsze słowo, ‘dletego’.

    Swoją drogą, nie zdziwiłbym się, gdyby kilku oprychów dostało już taką ‘pomoc’.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: