19:56
2/8/2011

W więzieniach do sterowania drzwiami (do celi) wykorzystuje się kontrolery PLC, takie jak te, które stosowano w Iranie w elektrowniach atomowych zaatakowanych przez Stuxnet. I dletego jeden spec od bezpieczeństwa twierdzi, że niebawem źli hackerzy będą mogli wypuszczać z więzień exploitami jeszcze gorszych przestępców ;)

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. brzmi to dosyć wiarygodnie i prawdopodobnie jak na nasze czasy

  2. Niedługo będzie tak że za pomocą komputerów będziemy sterować swoim ciałem : D Oczy OFF / ON :D Mózg OFF xd

  3. Pojawiła się literówka, 3 linia, pierwsze słowo, ‘dletego’.

    Swoją drogą, nie zdziwiłbym się, gdyby kilku oprychów dostało już taką ‘pomoc’.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: