9:04
28/8/2011

Na Defconie 19 zaprezentowano Kinektasploit, czyli trójwymiarowy interface sterujący metasploitem przy pomocy gestów bazujących na Kinnect. Do pobrania za darmo stąd. Poniżej video prezentujące możliwości tego projektu:

Chyba “hacking” w końcu dogonił Hollywood ;)

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. heh.. tak się zastanawiałem, kiedy będzie crk_3D, czy coś w tym stylu.. a tu proszę..

  2. Nie dość że dają setkom tysięcy małp na całym świecie brzytwę, to jeszcze ułatwiają im jej otwarcie…

  3. ./kodzik3d

  4. co za durnota…

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: