23:11
11/10/2012

* Hakin9 uznany za “szarlatana”

Jest taka strona, która bacznie przygląda się firmom i ludziom z branży. Tych, którzy robią coś “wołającego o pomstę do nieba” nagradza mianem Szarlatanów IT Security, szkrzętnie dokumentując przewinienia. Hakin9 właśnie trafił na tę listę, nie tylko za ostatnią wpadkę z opublikowaniem zmyślonego artykułu o nmapie i grożenie sądem, ale także — jak twierdzi Attrition — spamowanie. Miłej lektury.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

7 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Jakże niewinny opis misji Attrition, hehe.

 2. Nie jestem językowym purystą, ale… “szkrzętnie”?! Poważnie?

 3. no to teraz będa straszyć pozwem jeszcze attrition ?

  • Att jest do tego przyzwyczajony. Nie z takimi już walczyli i wygrywali. Jeśli tak się stanie to hakin9 porwie się z motyką na słońce i to będzie początek końca ich żywota (o ile takowy już nie został zainicjowany).

 4. W ostateczności zmienią nazwę firmy…

 5. — cut —
  : 2012/10/5 Pawel Plocki (pawel.plocki@software.com.pl)

  Hi,

  Yes – we are working on it. Thank you for your engagement with helping us
  develope our service.

  Greetings,
  Pawel
  — cut —

  Gugle translejt sie popsul?

  • Thank you for helping us help you help us all :)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: