12:18
9/8/2016

Świat nowych technologii to miejsce, w którym monumentalne osiągnięcia bardzo często są zasługą cichych bohaterów dbających o to, by wszystko funkcjonowało jak należy, testujących nowe rozwiązania i tworzących innowacyjne rozwiązania przyszłości. Masz zadatki na superbohatera nowych technologii? HPE poszukuje właśnie Ciebie!

unnamed-6

HPE StoreVirtual VSA to rozwiązanie, które wykorzystuje pamięć masową wewnątrz serwera lub podłączoną bezpośrednio do niego po to, by stworzyć w pełni funkcjonalną wirtualną macierz dyskową na danej maszynie. Oprogramowanie to rozszerza funkcjonalności serwerów, redukuje koszty zakupu pamięci masowej, a także oferuje pożądaną w firmach i organizacjach elastyczność i skalowalność.

Gotów, by zostać superbohaterem?

Zawiadom naszą Ligę Technologicznych Bohaterów i uzyskaj niezbędne instrukcje aby zostać testerem! Biorąc udział w testach oprogramowania StoreVirtual VSA otrzymasz bezpłatnie trialową wersję wirtualnej macierzy dyskowej HPE i będziesz mógł wypróbować ją na dowolnym serwerze opartym na procesorze Intel Xeon!

A kiedy będziesz już gotowy poczuć się jak gwiazda srebrnego ekranu, podziel się z nami swoją opinią odpowiadając na przesłane pytania konkursowe. Jeśli zasłużysz na to miano, czekają na Ciebie filmowe nagrody od Hewlett Packard Enterprise! Do dzieła!

Chcesz dowiedzieć się więcej o wirtualnych macierzach HPE StoreVirtual VSA i poznać najświeższe oferty tych rozwiązań dla firm i organizacji?
Zapraszamy na stronę akcji konkursowej.

Przeczytaj także:

9 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Mimo, że jest tu tag “Artykuł sponsorowany” to czuję po przeczytaniu niesmak. Po artykule oczekiwałbym chyba jakiejś wartości czy informacji :)

 2. Jak tylko uporam się z wymianą procka na Xeona w moim lapku ;)

 3. Będę złośliwy i się zapytam. Czy ten program też symuluje doznania które hp nam funduję po wygaśnięciu gwarancji na sprzęt; takie jak brak dostępu do aktualizacji bios? ;]

 4. HP w mojej serwerowni? Chyba monitor ;)

 5. Nagrody muszą być cienkie skoro nie mówią dokładnie jakie.

  • Nagroda nr 1) Uscisk reki CEO HP
   Nagroda nr 2) 25 procentowy rabat na serwer HP
   Nagroda nr 3) Honorowy dyplom od HP :)

  • Nie doceniasz pan nanotechnologii a to błąd.

 6. Nawet nie wiedziałem, że firma Hewlett Packard jeszcze istnieje :D 20 lat temu miałem od nich zżółknięty monitor CRT :D

  • Wbrew pozorom cośtam jeszcze robią :) Chociaż ich drukarek to ja mam już po dziurki w nosie. Ostatnio w swojej serwerowni testuję ich kontroler HPE SDN VAN Controller z aplikacją zarządzającą siecią (tak na marginesie: robioną przez polską firmę – fajnie :) -https://saas.hpe.com/marketplace/sdn/narmox-spear-trial ). Może ktoś skomentuje jak się mają obecne (produkcyjne, nie akademickie) rozwiązania SDN w kwestii bezpieczeństwa.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: