10:59
3/3/2015

Generuje to szereg problemów. Co z dostępem do informacji publicznej? Na taki wniosek doradcy Hillary musieli przejrzeć jej korespondencję prywatną i wybrali odpowiednie wiadomości. Nie wiadomo jednak co pominęli i dlaczego oraz czym się kierowali w wyborze tego co udostępnić?

No i co z bezpieczeństwem stosowania prywatnych skrzynek? Czy jest większe czy mniejsze niż skrzynek rządowych? Swoją drogą ciekawe, dlaczego Hillary nie chciała przejść na rządową infrastrukturę. Żeby było ciekawie, Clinton korzystała z własnego serwera pocztowego, opartego o qmaila i OpenBSD, ale hostowanego na swoim domowym łączu

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. hillary_47@buziaczek.pl :-)

  2. …a moze sie bala iz to, co wysyla zostanie sprawdzone przez specow od tajemnic rzadowych?!
    ..albo chciala pochwalic sie swoimi fikusnymi fotami i chciala im oszczedzic zenujacego ogladania fotek ..he he he

  3. Ja wiem, ja wiem :>
    ona lubi tcsh

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: