17:10
9/7/2014

Świetna strona, która zwiera sygnatury wielu popularnych sygnałów (np. tych generowanych przez elektroniczne nianie, kluczyki od nissana, japońskich jednorękich bandytów, :-)

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet w naszym internetowym sklepie.

7 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. “która zwiera sygnatury”

  Czyli taka strona-zwieracz…

  Ale link niczego sobie :P

 2. Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego możemy usłyszeć sygnały w postaci audio, a dokładniej rzecz ujmując według jakich standardów przetwarza się sygnały do postaci audio żeby można było słuchowo porównywać poszczególne rodzaje?

  • Przecież jest w tabelce kolumna “Mode” i jest w niej zapisana informacja o modulacji, np.
   NFM – Narrow FM – wąskopasmowa modulacja częstotliwości
   USB – Upper SideBand – górna wstęga SSB

 3. Chyba stronę ubiliśmy :P

  • Masz rację : D

 4. Tutaj też jest parę tego typu nagrań.
  http://forum.radiopolska.pl/index.php?showtopic=13780

 5. “This is a system used by the US Military to direct nuclear capable forces to execute an operation. This sound file was recorded at 11.175 KHz (Female Voice, Mainsail to Skyking) on 05-20-14 at 0035 UTC.”
  :O

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: