18:24
14/1/2014

Bruce poleca 2 eseje na ten temat.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

10 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Ciężko by narzędzie zbudowane w innym celu powstrzymało nagle plan zrobiony przez tych samych ludzi, po co pisać o tym eseje .. ?

 2. Skoro sami zorganizowali to i zapobiec niemogli,
  Odrazu uprzedam glupie komentarze, jezeli to byl zamach terorystyczny to co udezylo w Pentagon bo napewno niebyl to samolot

 3. haha dobre. nie była możliwa bo nikt nie szpieguje rządowych maili :)))) nikt normalny nie wierzy w bajkę o terrorystach i złożone jak domki z kart 2 wieże.

 4. Przecież właśnie po tym stworzyli program PRISM, bo “nie powiązali zdarzeń” a USA wysadziło WTC właśnie po to, by NSA miało pretekst do inwigilacji w przyszłości. Jakimś cudem, wszyscy “ważniejsi” dostali tego dnia urlop.

  • K… Te eseje potwierdzają w/w “teorie spiskowe”. Dość chaotycznie o nich wspomniałem… Wiedzieli, że atak wtedy nastąpi, ale zamiast temu przeciwdziałać, wykorzystali to jako pretekst do inwigilacji w przyszłości. Podłożyli ładunki, żeby WTC widowiskowo runęło, a “ważniejszym” dali urlop.

 5. Nie dwa, a trzy budynki (WTC 9, w niego nic nie przywaliło) tego dnia się pięknie złożyły. Jak podczas kontrolowanego wyburzenia.

 6. Tak czy siak trzeba im przyznać, że nie przebierają w środkach, aby jak najdłużej utrzymać przy życiu swoją opartą na ropie gospodarkę :) a skutkiem ubocznym jest przyzwolenie społeczne na “róbta co chceta” jeśli tylko hasłem przewodnim jest teroryzm, chyba już nawet bardziej popularnym w stanach niz okarżanie o pedofilię. I popatrzcie, osiągnęli tyle zabijając raptem kilkaset osób.

 7. @incomplete
  Kilkaset? Kilka tysiecy.

 8. @OkropNick
  Nie WTC 9 tylko WTC 7.
  “Jak podczas kontrolowanego wyburzenia.”
  Bo to bylo kontrolowane wyburzenie, kretynie.
  Zrobili to specjalnie, zeby miec pretekst do inwigilacji obywateli.

  • Nie nazywaj mnie kretynem, zwykła literówka. Poza tym ironizowałem, wiem że to było kontrolowane wyburzenie. Wiosna jest, idź na spacer albo zmarszcz Freda – może Ci się humor poprawi.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: