7:01
19/2/2018

Ten wykres pięknie wizualizuje różnice pomiędzy szybkością aktualizacji na iOS i Androidzie:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. myśląłem, że to będzie wykres szybkości po aktualizacji ^^

  2. Na Androidzie też można by zgrupować majorowe wersje, szczególnie 4.x oraz poprawić skalę aby była taka sama bo są różne zarówno na osi X jak i Y. Ciężko aktualnie porównać ze sobą te wykresy.

  3. Ładne pod względem idei, aczkolwiek trochę bezużyteczne w naszych warunkach zważywszy na to iż większość telefonów kupowanych od polskich operatorów nie może liczyć na aktualizacje :/

    • iPhony mogą! :D

    • A to fakt, ale to np kosztem tego że firmowy plus po każdej mms przestaje wysyłać. Ot, dla równowagi :D

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: