7:01
19/2/2018

Ten wykres pięknie wizualizuje różnice pomiędzy szybkością aktualizacji na iOS i Androidzie:

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. myśląłem, że to będzie wykres szybkości po aktualizacji ^^

  2. Na Androidzie też można by zgrupować majorowe wersje, szczególnie 4.x oraz poprawić skalę aby była taka sama bo są różne zarówno na osi X jak i Y. Ciężko aktualnie porównać ze sobą te wykresy.

  3. Ładne pod względem idei, aczkolwiek trochę bezużyteczne w naszych warunkach zważywszy na to iż większość telefonów kupowanych od polskich operatorów nie może liczyć na aktualizacje :/

    • iPhony mogą! :D

    • A to fakt, ale to np kosztem tego że firmowy plus po każdej mms przestaje wysyłać. Ot, dla równowagi :D

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: