7:25
20/7/2012

PIN z karty SIM jest przechowywany w Keychainie iOS-a. Mało tego – jest dostępny bez uwierzytelnienia i zapisywany na stałe.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

7 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Data pliku wskazuje na to ze problem jest juz bardzo znany i lubiany :)

 2. >iPhone i fail
  To trochę brzmi jak “pies i jamnik”

 3. Nowy Iphone będzie cieńszy niż wpłata chińczyka, który go złożył… Nienawidzę Isyfu…

  • kolego jeszcze jest czas, mozesz zdarzyc do lekarza – specjalisty.

  • Nikt nie każe ci z tego korzystać. = )

  • Większość telefonów, laptopów jest robiona w Chinach. Jak chcesz możesz sobie sprowadzić części od nich i złożyć polskimi rączkami za zasiłek z MOPSu.

 4. Zasadniczo to, że jest zapisywane na stałe wiadomo od iOS’a 5 w górę. Może to ma jakiś związek z usługą lokalizacji telefonu…

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: