7:25
20/7/2012

PIN z karty SIM jest przechowywany w Keychainie iOS-a. Mało tego – jest dostępny bez uwierzytelnienia i zapisywany na stałe.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet w naszym internetowym sklepie.

7 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Data pliku wskazuje na to ze problem jest juz bardzo znany i lubiany :)

 2. >iPhone i fail
  To trochę brzmi jak “pies i jamnik”

 3. Nowy Iphone będzie cieńszy niż wpłata chińczyka, który go złożył… Nienawidzę Isyfu…

  • kolego jeszcze jest czas, mozesz zdarzyc do lekarza – specjalisty.

  • Nikt nie każe ci z tego korzystać. = )

  • Większość telefonów, laptopów jest robiona w Chinach. Jak chcesz możesz sobie sprowadzić części od nich i złożyć polskimi rączkami za zasiłek z MOPSu.

 4. Zasadniczo to, że jest zapisywane na stałe wiadomo od iOS’a 5 w górę. Może to ma jakiś związek z usługą lokalizacji telefonu…

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: