21:23
18/9/2013

Zostały opisane na quorze. Idą mobilne płatności?

Podesłał Maciej Trębacz.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Bullshit. Artukuł jest głównie to TrustZoni’e, z którego chociażby Samsung korzysta od dość dawna.

  Na nowszych Qualcommach klucze zarządzające np. enkrypcją telefonu są trzymane w ten sposób. Stary sprzęt, i ‘amejzing’ nazwa.
  Brzydzę się takimi praktykami.

  Artykuł to sporo tekstu przekopiowane z dokumentów ARM’owych. TrustZone nie jest wynalazkiem appla. Proponuję zakopać tych trolli tam gdzie ich miejsce.

 2. […] Powstał nieoficjalny fundusz, na chwilę obecną oferujący prawie 20 000 USD, dla osoby, która jako pierwsza przełamie zabezpieczenia Touch ID w najnowszym iPhone 5. Jest się o co bić, bo głębsze spojrzenie na procesor wykorzystywany przez iPhone zdradza, do czego Apple chce wykorzystać czytnik linii papilarnych w przyszłości… […]

 3. Dodajcie do url “?share=1” to bedzie dzialal bez loginu:

  http://www.quora.com/Apple-Secure-Enclave/What-is-Apple%E2%80%99s-new-Secure-Enclave-and-why-is-it-important?share=1

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: