16:00
19/8/2014

* IT TechDay 2014

29 września odbędzie się konferencja ITechDay organizowana przez Warszawską Grupę Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW). Hasłem przewodnim wydarzenia będzie “Access & Information Protection”.

Istotą konferencji będzie możliwość praktycznego uczestnictwa słuchaczy we wszystkich ćwiczeniach realizowanych przez prowadzących w środowisku Windows 8.1 oraz Hyper-V. Sesje poprowadzą znani prelegenci posiadający certyfikaty zawodowe oraz bardzo bogate doświadczenie praktyczne.

Wstęp na konferencję będzie bezpłatny.
Miejsce konferencji – audytorium Microsoft Polska
Grupa docelowa – administratorzy IT, inżynierowie IT, architekci IT, dyrektorzy IT
Aktualności można śledzić na www.facebook.com/ITechDay oraz www.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: