19:41
2/2/2018

Świetny wykład o tym jak analiza metadanych przez włoskich antyterrorystów ujawniła szpiegowską siatkę CIA działającą na terenie Mediolanu. Dowiecie się też z niego, dlaczego szpiedzy nosili telefony w paczkach od chipsów :)

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

9 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. To jego mlaskanie doprowadza do szału. Jak mówi to jakby ktoś folią szelescil. Czemu chłop się niczego nie napil podczas prezentacji °-°

  • Przesadzasz :) Nie jest tak źle :)

 2. Panowie, wrzucajcie linki plain textem pod filmami czy innym contentem tego typu, przypuszczam że spora część Waszych czytelników, tak samo jak i ja, używa rozszerzeń typu uMatrix i wolałaby od razu kierować się do źródła ;)

 3. Film sprzed 5 lat?

 4. Serio, filmik z 2013? Dopiero teraz go znalezliscie? Trochr powafi, bo az zal patrzec na to jak obnizacie loty.

  • To jest linkblog, wrzucają ciekawe linki. Ten jest ciekawy.

  • Znałeś – super – gratulacje. Pamiętaj, że nie tylko Ty jesteś naszym czytelnikiem.

  • Po ilu jakim czasie, zatem, link jest już za stary na publikację? 10min? 15?
   Nie wszyscy siedzą cały czas w necie, polując na świeże linki.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: