8:45
4/5/2015

Nie kupujcie narkotyków, a tym bardziej nie płaćcie za nie przez Facebooka. Jak informuje Capital New York, studenci uniwersytetu Columbia mają stracha. Na kampusie zatrzymano dilera …któremu inteligentni studenci płacili za narkotyki przy pomocy aplikacji Venmo, skrzętnie notującej na Facebookowym profilu dealera każdą transakcję.

PS. Żeby było śmieszniej, student wpadł zapewne po tym, jak pod artykułem na temat narkotyków wśród studentów napisał obszerny artykuł, w którym przechwalał się ile to on nie sprzedaje ;-)

Za wskazanie wiadomości dziękujemy Wyemancypowanowanemu Prestidigitatorowi

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

13 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. FB to zło, już nie jeden się o tym przekonał, a kto tego nie wie to idiota.

  P.S.
  Od jakiegoś czasu nie widzę obrazków na stronach. Taki oto komunikat Opera dev mi wyrzuca jak próbuję otworzyć sam obrazek na nowej karcie.
  “Strona niedostępna. Nie można nawiązać bezpiecznego połączenia, ponieważ witryna używa nieobsługiwanego protokołu.”

  • Tak, bo to opera.

  • “FB to zło”
   Raczej nie. Im więcej czytam artykułów tutaj i pokrewnych tematycznie portalach, tym bardziej jestem przekonany, że FB jest kolejnym narzędziem ewolucji do eliminowania ze społeczeństwa słabszych jednostek…

  • Mam to samo na chrome

  • Niebiezpiecznik wyjaśnił ostatnio, że wina leży po stronie cloudflare używającego certyfikatów opartych na krzywych eliptycznych – swoją drogą gdzieś napisano, że krzywe eliptyczne nie powinny być używane do szyfrowania, Niebezpieczniku! jak to jest?

   Co mnie dziwi to fakt, że w stronach nieszyfrowanych są szyfrowane odnośniki do obrazków. Po co? Na co? Niebezpieczniku?

   Czy firefox ma jakiegoś fajnego czytacza do RSS? takiego jak stara opera ma, z zapisywaniem starych wiadomości?

  • @Cyrulik: Sprawdź Briefa, korzystałem dawno temu i wciąż mam do niego sentyment. :)

  • Podłączam sie pod zgłoszenie. Nie pomaga maskowanie jako FF.

  • @dareczek: “FB to zło” – bzdura. Nóż to też zło? Czy nóż w rękach idioty to zło? FB w rękach idioty to zło, ergo to nie problem z FB, tylko z jego debilnymi użytkownikami, którzy godzą się na TOS podczas nieprzymusowego zakładania konta w tymże serwisie. A później płacz, że FB to, FB tamto, Zuckerberg sramto (który pewnie ze smutku wyciera sobie nos banknotem $100). Coś jak płaczący kibole w Knurowie po tym, jak najbardziej agresywny debil robiący zadymę został przypadkowo postrzelony przez policjanta w szyję i zmarł. Trzeba się liczyć z konsekwencjami swoich wyborów, zamiast obwiniać wszystkich dookoła poza sobą samym.

 2. tytuł jest mylący, spodziewałem się sposobu na darmowe narkotyki ;/

  • oto jeden z nich :tunel + pomidory :) ,sezon się zaczyna

 3. Coraz mniej ludzi myśli.

 4. Eeej no, ludzie wchodzą żeby się dowiedzieć jak zdobyć darmowe dragi, a tu taki ciul.

 5. >Nie kupujcie narkotyków, a tym bardziej nie płaćcie za nie przez Facebooka
  k*rwa serio?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: