13:47
4/7/2022

Udział w naszym Internetowym Kursie OSINT-u to spora korzyść dla firm, co potwierdzają tysiące spółek, które od startu kursu wykupiły dostępy swoim pracownikom. Jeśli nie chcesz przegapić wieczystego dostępu do materiałów, który wymaga rejestracji na kurs do 7 lipca, ale chciałbyś skorzystać z firmowego budżetu szkoleniowego i potrzebujesz “podkładki” w postaci opisu kursu, to podeślij swojemu przełożonemu lub działowi HR tego PDF-a. Opisaliśmy w nim korzyści dla Twojej firmy wynikające z Twojego udziału w naszym kursie OSINT i kilka argumentów “dla szefa”.

Wiedza jaką przekazujemy przydaje się podczas wykonywania obowiązków służbowych na wielu stanowiskach, nie tylko w sektorach takich jak finanse i bankowość, sourcing, ubezpieczenia, przemysł, wymiar sprawiedliwości, prawo. Dołącz do ponad 2200 osób z różnych branż, które na naszej platformie edukacyjnej nauczą się jako pozyskiwać dane na temat osób i firm.

Pobierz PDF opisujący korzyści dla firm!

Aby pobrać PDF, należy podać swój firmowy adres e-mail w formularzu poniżej (podanie prywatnego adresu e-mail nie spowoduje reakcji). W odpowiedzi odeślemy Ci PDF-a, którego będziesz mógł wydrukować lub w wersji elektronicznej przesłać szefowi lub firmowemu działowi szkoleń, aby zarejestrowali Cię i opłacili Ci udział w naszym Internetowym Kursie OSINT-u:
 

Czy to działa? Tak, działa:

Dlatego NIE ZWLEKAJ! Pobierz i podeślij PDF szefowi, bo tak atrakcyjne warunki udziału w naszym kursie OSINT trwają tylko 7 lipca. Po tej dacie wieczysty dostęp do materiałów nie będzie możliwy — przechodzimy na rozliczenie abonamentowe i aby mieć dostęp do aktualnych materiałów i zamkniętego forum, subskrypcję trzeba będzie regularnie przedłużać.

 

Kupując Kurs OSINT do 7 lipca otrzymujesz:

  ✅ dostęp do praktycznego, najbardziej rozbudowanego kursu z OSINT-u w Polsce, opartego o sprawdzoną, znacznie poszerzoną agendę niebezpiecznikowego szkolenia z OSINT-u, w którym udział wzięło już ponad 5000 zadowolonych osób. Łącznie jest to ponad 80 lekcji i 24 godziny profesjonalnie przygotowanych materiałów wideo!
  wieczysty dostęp do materiałów szkoleniowych (jeśli zapiszesz się przed 7 lipca, 23:59),
  wieczysty dostęp do zamkniętej grupy, na której trenerzy i inni uczestnicy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Czasem odpowie Ci funkcjonariusz trzyliterowych służb, czasem prawnik, który pomagał w podobnych sprawach, a czasem osoba, która zarządza systemem z którego potrzebujesz konkretnych danych… (jeśli zapiszesz się przed 7 lipca, 23:59),
  ✅ możliwość darmowego udziału w zamkniętych lajwach/webinarach z trenerami
  certyfikat potwierdzający uczestnictwo w kursie
  ✅ możliwość otrzymania dodatkowego certyfikatu potwierdzającego praktyczne umiejętności w temacie OSINT-u po zdaniu opcjonalnego egzaminu.

A co jeśli moja firma nie ma budżetu szkoleniowego?

Jeśli w Twojej firmie nie ma oficjalnie żadnego budżetu szkoleniowego, to i tak podeślij szefowi tego PDF-a, bo korzyści wynikające z rejestracji na to szkolenie w terminie przed 7 lipca są tak atrakcyjne, że łatwo da się przekonać :)

Przeczytaj także:

2 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Kurs jak każdy kurs Niebezpiecznika jak zwykle super. Ale społeczność discordowa kursu bije na głowę wszystko

 2. […] kredyt hipoteczny. Podane adresy prawdopodobnie są powiązane z kredytem. Stosując techniki OSINT-u da się połączyć te dane z innymi informacjami o ludziach. Każde masowe udostępnienie danych […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: