11:05
23/5/2010

W ramach weekendowego odprężenia, pokazujemy jak w U.S.A reklamuje się usługi firm zajmujących się bezpieczeństwem komputerowym. Trzeba przyznać, że pomysł na reklamę jest dość zabawny:

Jeśli czytacie nas zaraz po przebudzeniu, lepiej od razu sprawdźcie, czy przed waszym domem nie czai się przypadkiem jakiś gangster z laptopem, trzymanym jak kij bejsbolowy ;-)

P.S. Obawiam się, że ten pan z filmu “łamanie łepa” może wziąć dosłownie ;-)

Przeczytaj także:


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

8 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Holy shit! Obejrzalem, wyjrzalem przez okno a tam faktycznie jakis czarnoskory spaceruje :D

  2. Wyluzuj…na TVN24 mowia ze juz go dorwali…

  3. @m ale nie policja tylko fala powodziowa

  4. @m haha, dobre! :D Też tak skojarzyłem.

  5. hehe, bojcie sie murzynow z laptopami

  6. Może do Amerykanów ta reklama trafi ;)
    Biorąc pod uwagę ich świadomość na temat zagrożeń ‘cybercrime’, to cała kampania by się przydała…

  7. Taki biedny murzyn ale maka ma :p

  8. Dlaczego właśnie murzyn? Dlaczego właśnie z białym laptopem? Dlaczego włamuje się do domu, w którym są biali i śpiący ludzie? Wygląda na to, że pracownicy tej firmy są biali ;)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: