11:05
23/5/2010

W ramach weekendowego odprężenia, pokazujemy jak w U.S.A reklamuje się usługi firm zajmujących się bezpieczeństwem komputerowym. Trzeba przyznać, że pomysł na reklamę jest dość zabawny:

Jeśli czytacie nas zaraz po przebudzeniu, lepiej od razu sprawdźcie, czy przed waszym domem nie czai się przypadkiem jakiś gangster z laptopem, trzymanym jak kij bejsbolowy ;-)

P.S. Obawiam się, że ten pan z filmu “łamanie łepa” może wziąć dosłownie ;-)


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

8 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Holy shit! Obejrzalem, wyjrzalem przez okno a tam faktycznie jakis czarnoskory spaceruje :D

  2. Wyluzuj…na TVN24 mowia ze juz go dorwali…

  3. @m ale nie policja tylko fala powodziowa

  4. @m haha, dobre! :D Też tak skojarzyłem.

  5. hehe, bojcie sie murzynow z laptopami

  6. Może do Amerykanów ta reklama trafi ;)
    Biorąc pod uwagę ich świadomość na temat zagrożeń ‘cybercrime’, to cała kampania by się przydała…

  7. Taki biedny murzyn ale maka ma :p

  8. Dlaczego właśnie murzyn? Dlaczego właśnie z białym laptopem? Dlaczego włamuje się do domu, w którym są biali i śpiący ludzie? Wygląda na to, że pracownicy tej firmy są biali ;)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: