14:33
4/2/2020

Tak.

To nagranie zbiera ochy i achy po internecie, ale niewiele osób wie, że ponad 3 lata temu, Google pokazało coś takiego.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Dzięki za link! Wygląda na to że autonomiczny transport to kwestia czasu (niezbyt odległego). Fenomenem jest marketing Tesli.

 2. No i ładnie, tylko co widać w mgle?

 3. A czy przypadkiem inne samochody nie robia tego samego. Cala ta optyka na przedniej szybie nie jest chyba tylko po to zeby sprawdzac czy i jak mocno pada deszcz.
  Jadac ostatnio nowym autem, wkurzalo mnie szarpanie za kierownice czy przytrzymywanie odleglosci, wszystko zebym byl bezpieczniejszy na drodze.

  W koncu sie przekonalem ale czy to poprawilo moja jazde czy tylko uspilo moja czujnosc (jak to na TED powiedzial gosciu z googla).

  Kazde nowe auto ziera dane, mase danych. Przy wypadku nie dosc ze samo dzwoni po pomoc to jeszcze pozwala zgrac policji/ubezpieczycielowi dane z czarnej skrzynki.
  Jeszcze troche i cholera trzeba bedzie sie zachowywac na drodze ;)

 4. Coś jak we wczesnych terminatorach.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: