7:01
21/2/2018

Stary, bo z 2002 roku, ale jary poradnik: Jak odszukać ukryte kamery? Znacie inne metody? Kilka aktualniejszych informacji w tym wątku.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. U mnie ten poradnik z 2002 nie wyświetla się poprawnie. Opera 51.0.2830.34. Jak jest u Was?

  • W Chrome też, ale to wina formatu pliku. Ściągnij go na dysk i otwórz w Adobe albo Foxit-cie. Przegladarka po prostu nie radzi sobie z generowaniem podglądu w tym wypadku.

  • W Firefoksie jest ok, sprawdźcie czy lepiej zadziała PDF.js:
   https://chrome.google.com/webstore/detail/pdf-viewer/oemmndcbldboiebfnladdacbdfmadadm

  • Teraz moja przeglądarka wygenerowała go normalnie.

 2. To bylo nieaktualne juz w 2002

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: