11:30
21/4/2010

Kierunkowskaz to cykl postów wskazujący ciekawe sprawy, ale za krótkie, żeby poświęcić im osobny wpis. Kierunkowskaz miga dwa razy w tygodniu; w niedzielę i środę.

 

Przeczytaj także:


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Google – kolejny wpis do Google Hacking, imbecyle są wszędzie.
    Malware – żaden system nie jest idealny. A że po obcięciu kosztów na zabezpieczenia takie orły wywala…
    Palm OS – taki boom headshot, błędy początkującego programisty. Podobno już naprawione w najnowszej wersji OS.

  2. […] miała się świetnie. A że takowi są – jakoś mnie to nie dziwi… Jeśli ktoś wkleja swój klucz na Pastebin.com albo podobne serwisy, to prawdopodobnie jest mu wszystko jedno, czy generuje go […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: